کلئوپاترا: ملکه گال گادوت مصر براي کارگردان Wonder Woman

16

سهام

کلئوپاترا: ملک مصر گال گدوت براي کارگردان Wonder Woman © WARNER BROS. سرگرمي ، دکتر

همچنين بخوانيد

The Batman، Flash، Wonder Woman 1984: عکسهايي از DC FanDome

مورد

The Batman، Flash، Wonder Woman 1984: عکسهايي از DC FanDome

مورد

مرگ دبي رينولدز: وقتي اليزابت تيلور به او خيانت کرد

الودي فالکو ، منتشر شده در 12 اکتبر

آنها قصد ندارند تيمي را جمع کنند که ميليون ها نفر جمع شود. گال گدوت بازيگر و پتي جنکينز کارگردان فيلم با موفقيت "زن شگفت انگيز" روبه رو شدند. حتي قبل از انتشار قسمت دوم ، که به دليل بيماري همه گير به طور مداوم به تعويق مي افتد ، دو زن اعلام مي کنند که براي اجراي يک پروژه مهم دوتايي خود را اصلاح مي کنند: يک نسخه بيوگرافي از کلئوپاترا.

گال گادوت براي مدتي اسلحه هايش را پايين مي گذارد. او آمازون را ترک کرد ، با الهام از اساطير يونان و ايجاد شده توسط ويليام مولتون مارستون ، تبديل به يک شخصيت تاريخي در مصر باستان شد. نقش جديد femme fatale در يک فيلم سينمايي بلند با لباس که توسط هاليوود ريپورتر ، شنبه ، 10 اکتبر 2020 ، فاش شده است. پتي جنکينز ، پردرآمدترين کارگردان در جهان ، بازيگر و دوست خود را براي بازي کلئوپاترا مجلل انتخاب مي کند. اسرائيلي جذاب که به زودي در "مرگ بر روي نيل" ساخته کنت برانا قابل مشاهده است ، ردپاي اليزابت تيلور را دنبال مي کند. نماد هاليوود در سال 1963 توسط جوزف ال. مانکيويچ به عنوان ملکه اي که فيلم فوق العاده گرانقيمتش نامگذاري شد جاودانه شد.

"داستاني که مي خواستم براي مدت زمان طولاني تعريف کنم"

ن "Wonder Woman" از نويسنده فيلمنامه Laeta Kalogridis براي نوشتن فيلمنامه تماس مي گيرند و استوديوي Paramount Pictures از قبل به پروژه پيوسته است. در توئيتر ، گال گدوت ، که همچنين تهيه کننده مشترک خواهد بود ، ابراز خوشحالي کرد: "من عاشق ورود به ماجراهاي جديد هستم ، هيجان پروژه هاي جديد را دوست دارم ، هيجان زنده کردن داستان هاي جديد. کلئوپاترا داستاني است که مدت هاست مي خواهم آن را تعريف کنم. من نمي توانم بيشتر از اين تيم سپاسگزار باشم. "

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Karen دستگاه هاي صنعتي هوشمند Tammy Jasmine Mike ثبت نام دريافت کد بورسي عرضه اوليه مبنافن استيل آرام Eric Reyad